Terrroryzują Cię na uczelni, a promotor nie pomaga?

Dodane przez admin dnia 02/06/2013 w kategorii Ciekawe artykuły | komentarze

Praca dyplomowa na karku? Wiele egzaminów do zaliczenia, nie oddane sprawdziany, a w trakcie jeszcze impreza studencka? Z pomocą śpieszą serwisy pisania prac, a także setki wolnych strzelców, którzy ogłaszają się w portalach studenckich. Pod lupę bierzemy 2 serwisy, z którymi przeprowadzamy badanie “tajemniczy klient”, aby dowiedzieć się jak najwięcej.

Wstępem do niniejszego artykułu będzie prezentacja wyników badań cen za napisanie wzoru pracy naukowej. Przedstawione ceny są cenami brutto.

Cel badania: Poznanie cen spośród najbardziej popularnych serwisów pisania prac.

Metodologia: Badanie własne metodą “tajemniczy klient” , które polegało na przedstawieniu jednakowego zapytania w sprawie napisania pracy licencjackiej z pedagogiki o objętości 70 stron maszynopisu A-4.

Data badania: październik 2012

Rys. 1 Badanie przeprowadzone metodą “tajemniczy klient”

Wnioski z badania:

  • ceny pisania prac licencjackich kształtują się na poziomie od 16 do 30 zł / za stronę brutto.
  • serwisy pisania prac proponują podpisanie umowy lub złożenia oświadczenia woli w formie elektronicznego oświadczenia e-mail
  • poprawki są zawarte w cenie
  • niektórzy oferują sprawdzenie programem antyplagiatowym
  • serwisy proponują wystawienie rachunku

Badanie zostało przedstawione, aby czytelnicy mogli zapoznać się z branżą pisania prac.

Teraz pora na szczegóły.

URL badanej firmy: http://pracemagisterskie.net.pl

Ankieter: Interesuje mnie pisanie pracy magisterskiej przez Państwa firmę. Do napisania praca z pedagogiki o długości 70 stron. Ile mnie to będzie kosztowało i czy oprawicie moją pracę?

Serwis: W tej chwili mamy promocję i koszt napisania pracy magisterskiej kształtuje się na poziomie 19 zł / za stronę. Płatności dokonuje Pan w 3 ratach.  Dodatkowo możemy sprawdzić dla pewności Pańską pracę w programie antyplagiatowym.  Nie drukujemy i nie oprawiamy prac. Nasze opracowania są tylko wzorami prac naukowych, co może być wykorzystane jako pomocna literatura przedmiotu.

Ankieter: W porządku. Jednak obawiam się zaufać firmie, poniewaz już podobny serwis oszukał mnie w przypadku pracy zaliczeniowej.

Serwis: Nie ma problemu.  Na życzenie możemy obniżyć zaliczkę do minimum i zaproponować przesłanie próbki realizacji . Współpracujemy z 8 Redakorami, którzy mają okreslone niszowe kompetencje. Regularnie weryfikujemy ich realizacje pod kątem merytorycznym, a klauzule w umowach z Redaktorami zniechęcają do popełniania przez nich plagiatu.

URL badanej firmy: http://pracelicencjackie.com.pl

Ankieter: Mam do napisania pracę licencjacką z bezpieczeństwa narodowego, ale zupełnie nie wiem jak się za to zabrać.  Wiem napewno, że chce ją pisać sama. Czy oferujecie wsparcie na zasadzie coachingu pisania prac lub drobnych e-konsultacji? Jaki jest cennik pisania prac u Państwa?

Serwis: Dziękuje za zapytanie. Szczegółowe informacje o cenach znajdzie Pani na naszej podstronie http://pracelicencjackie.com.pl/cennik/ . Jednak każde zlecenie ma charakter indywidualny, stąd najlepiej będzie jak określi Pani zakres pomocy , wypełniając nasz formularz kontaktowy w dziale Kontakt.

Ankieter: Dobrze, dziękuje.  Jestem dalej zainteresowana. W jaki sposób będzie się to odbywało?

Serwis: Możemy spotkać się osobiście w Warszawie lub też zrobić konferencję za pomocą oprogramowania Skype, Google Hangouts wraz ze wsparciem pakietu Dokumentów Google, co będzie stanowiło odpowiednią formą backupu dla naszych ustaleń .  Jestem przekonany, że współpraca będzie układała się pomyślnie.  Czekam na odpowiedź .

Podsumowanie

Z powyższych badań ad hoc wynika, iż rynek pisania prac jest bardzo zróżnicowany. Niestety polskim serwisom daleko do zachodnich “essay writing” , ale powoli wdrażają innowacje , nowoczesne technologie, a także dbają o swój wizerunek wzorcowo obsługując klientów . Na koniec pozostaje mi życzyć powodzenia dla wszystkich studentów, którzy właśnie piszą pracę licencjacką lub magisterską. Oby Promotor Wam pomógł!

Comments are closed.